Megaimur

UUDIS!

 megaimuri-esilehe-piltMegaimur

Megaimur Thermi kliendi teenistuses.

Hea Thermi klient, kes sa oled otsinud lahendust, kuidas oma majale saada tänapäevane effektiivne, soe ja tuulepidav soojustus, kuid sinu seina õhuvahed on nõukaaegset „soojustussodi“ täis. Sinu võimalus on saabunud Megaimuri abil, mille osas saad konsulteerida Thermi spetsialistidega.

See on justkui maailma suurimimg_0539_800x600
tolmuimeja, millega saab lihtsa vaevaga puhtaks
tõmmata kõik seinte õhuvahed, vahelaed, pööningud jpm. Megaimur on eriti hinnatud kitsastes ja raskesti ligipäästevates oludes. Juhul, kui autot ei saa maja kõrvale parkida, on võimalik selle külge ühendada vähemalt 100 meetri pikkune voolik ja töö saab ikkagi kenasti tehtud. Klientidele meeldib eriti see, et megaimur töötab tolmuvabalt. Hea tulemus garanteeritud!
Megaimuriga saate puhastada oma vahelaed või seina täidised vanast šlakist või keramsiidist (saepuru ja lubja segu)

vaade-1_800x600Megaimur auto on lihtsasti seadistatav, seega saab töödega kiiresti alustada. Teil ei ole vaja lisaks muretseda inimressurssi, kes prahi välja veaks ega ka ehitusprahi konteinerit, kuhu jäätmed panna. Tagage vaid objektile ligipääs, meie ühendame voolikud külge ja töö võib alata.
Megaimuri tööd mõõdame tunniarvestuses, hindade ja muude tingimuste osas esitage vastav päring Thermi spetsialistidele. Ühe pööningu puhastamine saepurulaadsest vanast soojustusest võtab aega mõni tund, maja seinte õhuvahede puhastamine päev kuni kaks. Nagu nimetatud, on Megaimuri toru pikkuseks 100m, otsiku jämedus varieerub 38mm kuni 152mm—ni, et sobituda konkreetse seina õhuvahesse.

Küsi pakkumist, ole aktiivne ja paigalda oma majale tänapäevastele nõuetele vastav soojustus!